Cześć!

Cieszę się ogromnie, że zaglądasz na mojego bloga. To mój skromny kącik, gdzie daję upust swoim przemyśleniom i gdzie mogę podzielić się swoim zdaniem z wami wszystkimi!

Kim jestem? Zawsze myślałem, że jestem introwertykiem, jednak to chyba nie prawda. W końcu piszę bloga, prawda? Ot, taka moja terapia. Na co dzień jestem stereotypowym programistą. Wolne chwile spędzam biegając, jeżdżąc na rowerze czy motorze. Uwielbiam piesze wyprawy w góry z przyjaciółmi. Uczę się gry na gitarze. Generalnie, jak na gadżeciarza i zajawkowicza przystało, interesuję się mnóstwem przeróżnych rzeczy.

Nie jest to blog podróżniczy, jednak znajdziesz tutaj treści o moich niektórych wyprawach i przygodach, uzupełnionych o ciekawe zdjęcia lub nagrania, które udało mi się podczas nich wyłapać. Nie mam doświadczenia w pisaniu, ale pracuję nad jakością swoich treści.

Różnie bywa z moją systematycznością, często stawiam sobie za wysokie wymagania, przez co możesz odebrać wrażenie, że blog jest porzucony. Zapewniam Cię, że nie. Śledź mnie na moich mediach społecznościowych aby być na bieżąco!

Obecnie mieszkam i pracuję w Madrycie. Uczę się języka hiszpańskiego i szlifuję swój angielski. Wykraczam poza swoje granice komfortu, siorbiąc kawę z mlekiem, na hokerze w niedalekim gwarnym barze.

Decyzję o relokacji podjąłem razem ze swoją „drugą połówką”, z nadzieją na wprowadzeniem nieco świeżości w nasze nudne i poukładane życie.

Rozgość się i baw dobrze!

M.